ماساژور چند کاره

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : سلام ...سلام... سلام... امروز با یک محصول فوق العاده اومدم... یک محصول برای خانم ها و آقایونی که ب... با عنوان : ماساژور چند کاره بخوانید :
سلام ...سلام... سلام...
امروز با یک محصول فوق العاده اومدم...
یک محصول برای خانم ها و آقایونی که به زیبایی پوستشون اهمیت زیادی میدن
میخواین بدونید چیه؟؟؟؟؟
خوب...معلومه...ماساژور صورت چند کاره...
کاراییهاش فوق العادس

 
 
 
                         ماساژور صورت چند کاره
1) سفید کنندگی و تمیز کردن منافذ پوست: در این تمرین با ایجاد ماساژی ملایم بر سلولهای داخلی پوست ،فعالیت سلولی آنها رو افزایش میده، کورتکس سلولهای پوستی را نرم  ومنافذ آن را تمیزمی کنه.
2) از بین بردن لکهای آکنه: در این تمرین با ایجاد ماساژ برلایه های داخلی تر پوست لخـــته ها را باز کرده،عروق پوست را گشاد میکنه سوخت و سازسلولی را افزایش میده ،جریان گردش خون را بهتر میکنه و لکهای موجود را از بین میبره و از ایجاد لکهای جدید جلوگیری می کنه.
3) صاف کردن چروکها :این تمرین از پیری و شکستگی پوست جلوگیری میکنه و باعث نفوذ هر چه عمیق تر مواد مغذی موجود در کرم درپوست و در نتیجه تغذیه و مرطوب شدن پوست میشه نتیجه ؟ چروکها و خطوط روی پوست بتدریج از بین میرند.
4) از بین بردن پیله و سیاهی زیر چشم : با استفاده از این تمرین و اثرحرارتی حاصله ، جریان گردش خون افزایش یافته و آب و چربی انباشته شده موضعی پراکنده میشه و در نتیجه پیله و سیاهی زیرچشم تدریجا از بین میره.
5) از بین بردن چروکهای چشم : با استفاده از این تمرین جریان گردش خون بطور موثری افزایش یافته و کرم تقویتی مرطوب کننده عمیقا در پوست نفوذ داده میشه. بدین ترتیب رطوبت مورد نیاز تامین شده و چروکهای دور چشم تدریجا از بین میره.
 
 
از این محصول میتوانید هم برای صورت و هم بر روی سایر قسمتهای بدن مثل : گردن ، شانه ها ، سینه ، شکم ، رانها ، ... استفاده کنید. آخرین و پیشرفته‌ترین دستگاه زیبایی پوست صورت و بدن ...

سفید کننده، محو کننده لک‌ها، ضد چین و چروک، حذف کننده چربی، شفاف کننده پوست و جلوگیری از پیری زودرس، دارای 4 سر + یک سر پاک کننده آرایش (جهت استفاده شخصی و سالنی)
 
قیمتشم عینه خودش فوق  العادس...25000تومن...
حالا دیدی...
همچی این محصول فوق العادس

                                 رفع چاقی صورت 
                       از بین بردن چین و چروک صورت
 
 راستی یادم رفت بگم...برای خرید کافیه روی عکسش کلیک کنی...همین...

                         ایجاد شادابی و نشاط در صورت

                           به همراه سر پاک کننده آرایش 

 

بیا تو پسماساژ,ماساژور,سینه,ران,خانم,سفید کننده,لکه,آکنه,پیله,چروک,پاک کننده آرایش,...
ما را در سایت بیا تو پس دنبال می کنید

نویسنده : سیسیلی بازدید : 70 تاريخ : دوشنبه 3 تير 1392 ساعت: 18:42